PROGRAM UROCZYSTOŚCI WIELKIEGO TYGODNIA 2019

Niedziela Palmowa

– Msze Święte z poświęceniem palm o godzinie 8.00 i 11.00

– Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.00
Składka przeznaczona jest na kwiaty do Bożego Grobu i na kwiaty na ołtarz na cały rok.

W związku ze spowiedziami w dekanacie Msze Św. do środy włącznie będą
o godz. 7.00 rano z możliwością spowiedzi.

 

Wielka Środa

– Msza Św. z możliwością spowiedzi o godz. 7.00 rano

– Odwiedziny chorych z posługą sakramentalną o godz. 8.00

 

Wielki Czwartek – Dzień Eucharystii i Kapłaństwa

– O godz. 10.00 Msza poświęcenia Krzyżma Świętego w Katedrze w Przemyślu

– Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00. Po Mszy Św. przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Ciemnicy w kaplicy Sióstr.

– Adoracja w Ciemnicy do godz. 22.00

 

Wielki Piątek – Dzień Śmierci Pana Jezusa – dzień postu

– Adoracja w Ciemnicy (kaplica Sióstr) od godz. 8.00 do 18.00 wg. załączonego programu

– Droga Krzyżowa i I część Gorzkich Żali – godz. 9.00

– Początek nowenny przed uroczystością Miłosierdzia Bożego i II część Gorzkich Żali – godz. 15.00

– Liturgia Męki Pańskiej wraz z III częścią Gorzkich Żali o godz. 18.00

– po Liturgii przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Bożego Grobu

Przy adoracji Krzyża Św. składka przeznaczona jest na ratowanie zabytków w
Ziemii Świętej

 

Wielka Sobota – III Dzień Triduum Paschalnego

– Adoracja przy Bożym Grobie od godz. 8.00

– Poświęcenie pokarmów o godz. 10.00 i 12.00 poprzedzone Nowenną przed Uroczystością Miłosierdzia Bożego

– Wigilia Paschalna o godz. 19.00 w kościele. Przynosimy świece.

– Adoracja do godz. 22.00

 

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego

– Adoracja indywidualna od godz. 5.00

– Rezurekcja o godz. 6.00 wraz z procesją

– Suma o godz. 11.00. Po Mszy Św. – Nowenna do Miłosierdzia Bożego

Poniedziałek Wielkanocny

Msze święte o godz. 8.00 i 11.00

 

Do Adoracji Najświętszego Sakramentu w Wielki Piątek i Wielką Sobotę zapraszam Rodzinami:

 

Godz. 8.00 – 9.00. Rodziny od Państwa Pinda do Państwa Orłowskich; odpowiedzialne: Pani Maria Kontek i Pani Anna Stęchła.
Godz. 9.00 – 10.00. Rodziny od Państwa Kozdroń do Państwa Oziębło; odpowiedzialne: Pani Stanisława Jarosz i Pani Danuta Oziębło.
Godz. 10.00 – 11.00. Rodziny od Państwa Czereba do Pani Kraus; odpowiedzialne: Pani Janina Nowak i Beata Lichota.
Godz. 11.00 – 12.00. Rodziny od Państwa Maciejewskich do Pani Prymon; odpowiedzialne: Pani Jadwiga Maciejewska i Pani Ludwika Prymon.
Godz. 12.00 – 13.00. Rodziny od Państwa Bojarskich do Państwa Kubaszek; odpowiedzialne: Pani Maria Czerwińska i Pani Zofia Kubaszek.
Godz. 13.00 – 14.00. Rodziny od Państwa Przepłata do Państwa Wątroba; odpowiedzialne: Pani Genowefa Przepłata i Pani Janina Kuchta.
Godz. 14.00 – 15.00. Rodziny od Państwa Stankiewicz do Państwa Jarosz w parku; odpowiedzialne: Pani Maria Kozdroń i Pani Felicja Sawa.
Godz. 15.00 – 16.00. Wielki Piątek Początek nowenny przed uroczystością Miłosierdzia Bożego i II część Gorzkich Żali
Godz. 16.00 – 17.00. Rodziny od Państwa Orłowskich, Siedlarz do Państwa Jarosz; odpowiedzialne: Pani Józefa Turek i Pani Agata Stęchły.
Godz. 17.00 – 18.00. Rodziny od Państwa Jarosz do Państwa Mil; odpowiedzialne: Pani Janina Matusz i Pani Halina Janas.
Godz. 21.00 – 22.00. Adoruje Młodzież z Parafii.