Poniedziałek: 06 maj: Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

 • Godz.: 18:00 nabożeństwo majowe, a po nim Msza św. za śp. Ludwikę Prymon. Intencja od Elżbiety Wota z dziećmi

Wtorek: 07 maj:

 • Godz.: 18:00 nabożeństwo majowe, a po nim Msza św. za śp. Ludwikę Prymon. Intencja od Elżbiety Wota z dziećmi
 • Spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku będą przeżywać rocznicę I Komunii

Środa: 08 maj: Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, patrona Polski

 • W dniu imienin ks. bpa Stanisława Jamorozka modlimy się w jego intencji
 • Godz.: 18:00 nabożeństwo majowe, a po nim Msza św. za śp. Władysławę z okazji urodzin
 • Spotkanie z Grupą liturgiczną

Czwartek: 09 maj:

 • Godz.: 18:00 nabożeństwo majowe, a po nim Msza św. za śp. Ludwikę Prymon. Intencja od pracowników Centrum Kultury w Zarzeczu

Piątek: 10 maj:

 • Godz. 17:45 – Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Proszę o jej prowadzenie Grupę Liturgiczną
 • Godz.: 18:00 nabożeństwo majowe, a po nim Msza św. za śp. Ludwikę Prymon. Intencja od pracowników Gminnej Biblioteki Publicznej w Zarzeczu

Sobota: 11 maj:

 • Godz. 17:45 – Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego
 • Godz.: 18:00 nabożeństwo majowe, a po nim Msza św. za śp. Ludwikę Prymon. Intencja od Wójta Gminy Zarzecze i pracowników Urzędu Gminy

 

Niedziela: 12 maj: Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

 • Msza św. godz.: 08:00 za Annę i Franciszka w rocznicę zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego oraz za  Kingę w dniu jej urodzin, modlimy się o zdrowie, błogosławieństwo Boże, potrzebne łaski i opiekę Matki Najświętszej
 • Godz. 10:45 – Nowenna przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego
 • Msza św. godz.: 11:00 za parafian   
 • Po  Mszy św. nabożeństwo majowe  

W niedzielę 23 czerwca br., nasza parafia będzie przeżywała odpust ku czci swojej Patronki, Matki Bożej Nieustającej Pomocy, oraz Złoty Jubileusz powstania. Aby przeżyć w należytym usposobieniu to wydarzenie jesteśmy zaproszeni, by wziąć udział w duchowym przygotowaniu, które obejmie kolejne cztery niedziele poprzedzające uroczystości centralne. W tym czasie na Mszach św. o godz. ósmej i jedenastej, będziemy gościć byłych księży proboszczów, którzy będą przewodniczyć Eucharystii i skierują do nas słowo Boże. I tak kolejno w naszej wspólnocie parafialnej będziemy gościć: 

26. maja, księdza prałata Stanisława Stęchłego,

2. czerwca, księdza kanonika Piotra Babiarza

9. czerwca, księdza kanonika Władysława Dubiela

16. czerwca, księdza Henryka Pszone

 1. czerwca uroczystej sumie odpustowej będzie przewodniczył i homilię wygłosi metropolita przemyski, ks. abp Adam Szal. Oprawę muzyczną Mszy św. zapewni wspólnota trzech chórów z Jarosławia (NMP Królowej Polski), Tywoni i Muniny pod batutą pani Magdaleny Lipczyńskiej-Gąsior

Zaproszenia na to wydarzenie z ww. programem, zostanie doręczone każdej rodzinie w przyszłą niedzielę. Osoby doręczające zaproszenia będą zbierały wolne datki przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z organizacją uroczystości Złotego Jubileuszu powstania naszej parafii. Proszę o życzliwe przyjęcie tych osób i zabezpieczenie wolno biegających psów

Za tydzień składka przeznaczona będzie na potrzeby naszej archidiecezji

Kategorie: Aktualności