W niedzielę 23 czerwca br., nasza parafia będzie przeżywała odpust ku czci swojej Patronki, Matki Bożej Nieustającej Pomocy, oraz Złoty Jubileusz powstania. Aby przeżyć w należytym usposobieniu to wydarzenie jesteśmy zaproszeni, by wziąć udział w duchowym przygotowaniu, które obejmie kolejne cztery niedziele poprzedzające uroczystości centralne. W tym czasie na Mszach św. o godz. ósmej i jedenastej, będziemy gościć byłych księży proboszczów, którzy będą przewodniczyć Eucharystii i skierują do nas słowo Boże. I tak kolejno w naszej wspólnocie parafialnej będziemy gościć: 

 26. maja, księdza prałata Stanisława Stęchłego,

 2. czerwca, księdza kanonika Piotra Babiarza

 9. czerwca, księdza kanonika Władysława Dubiela

 16. czerwca, księdza Henryka Pszone

  1. czerwca uroczystej sumie odpustowej będzie przewodniczył i homilię wygłosi metropolita przemyski, ks. abp Adam Szal. Oprawę muzyczną Mszy św. zapewni wspólnota trzech chórów z Jarosławia (NMP Królowej Polski), Tywoni i Muniny pod batutą pani Magdaleny Lipczyńskiej-Gąsior

Zaproszenia na to wydarzenie z ww. programem, zostanie doręczone każdej rodzinie w przyszłą niedzielę. Osoby doręczające zaproszenia będą zbierały wolne datki przeznaczone na pokrycie kosztów związanych z organizacją uroczystości Złotego Jubileuszu powstania naszej parafii. Proszę o życzliwe przyjęcie tych osób i zabezpieczenie wolno biegających psów

Kategorie: Aktualności